T-Medikal

T-Band 2006 yılında ülkemizde kullanılan düşük kalitede kol bandı ve bilekliklere alternatif oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Her sektörün kol bantları ile ilgili istek ve şikâyetlerini dikkate alarak değerlendiren T-Band ekibi, silikon bilekliklerin farklı kullanım alanlarını dikkate alarak birçok firmanın silikon bileklik kullanımını tercih etmesini sağlamıştır.

 

Çok amaçlı kullanıma uygun silikon bilekliklerin kullanım alanları oldukça fazladır. Sağlık sektöründe kullanım amaçlı silikon bilekler üzerinde uzmanlaşmak adına T-Band tarafından kurulan T-Medi , Hasta Kimlik Tanımlamaları’nda size en uygun çözümü sunmaktadır.

T-Medi  ile çalışmaya başladığınız takdirde hiç olmadığı kadar kaliteli ve kurumunuza en uygun ürün yada ürünleri seçmiş olacaksınız.

 

Bünyenizde barkod, etiket, plastik kol bandı ya da termal baskı uygulanan bilekler kullanıyor olabilirsiniz. Ancak bu bizim için önemli değildir çünkü T-Medi  profesyonel, konusunda uzman ekibi ile size özel çözümler sunmaktadır.

Daha önceleri kuruluşunuzun içindeki farklı departmanlarda ihtiyaçlara yönelik farklı talepler geliyor ve hepsini bir arada bulabileceğiniz bir ürün bulmada, ürünler arasında uygunluğu ölçmede karmaşık çözümsüz sonuçlar yaşıyordunuz. Kullanım için seçip aldığınız ürünlerde sizin ihtiyaçlarınızdan en fazla ikisini bir arada bulabiliyordunuz.

Artık T-Medi ile bu tip bir durumla karşı karşıya kalmak zorunda değilsiniz. İşte tam da bu noktada sizin koşullarınıza en uygun, en ekonomik ve en hızlı çözümü Medicalband olarak sizlere sunuyoruz. Medikalband üstün performansını siz de keşif edin. Bu keşif ile kuruluşunuza en üst kaliteyi sorunsuz getirin.

 

Neden biz ?

  • Markanıza özel ürünler
  • Uygun fiyatlar
  • Kaliteli Üretim
  • Hızlı Teslimat

İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Sahra Mah. Koç Cad. No:55 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 470 0 480

Faks: +90 216 470 70 96

Medikal Bileklerde En'ler Sadece T-Medi'de! En iyisi biziz...

Medikal alanda üretiğimiz bileklikleri tanımlarken sadece en ile başlayabilen sıfatlar kullanabiliyoruz!

Proje

Size özel ürünleri tasarlayıp, üretirken sipariş sayınız ne olursa olsun her birini birer proje olarak ele alıyoruz.

Tasarım

Tasarımlarımızın hepsi sizin kurumsal kimliğinize uygun biçimde planlanıyor.

Teslimat

Hızlı teslimatta iddialıyız.

ÜST